Nabízíme

Služby pro webové prezentace a grafiku

Nabízené služby

  • grafické práce pro tisk i web
  • registrace do bezplatných katalogů i placených katalogů
  • tvorba vzájemných výměných odkazů dle vaší profese
  • zápis služeb firmy do inzertních serverů
  • validita kódu webové prezentace a oprava
  • pěkné URL na vaše webové prezentace
  • optimalizace na vyhledávací výraz dle přání

 

Nabízíme grafické práce pro tisk i web

Tvorbu marketingové komunikace firmám, propagaci jejich výrobků nebo jejich služeb formou firemních tiskovin a webových aplikací. Zákazníkům pomáháme najít jejich vlastní firemní styl - corporate identity a nejvhodnější způsob komunikace. Tímto stylem se firma na trhu prezentuje a po čase je z ní značka firmy dle barev, tvarů a vystupování vůči zakázníkům.

Zákazníkům jsme k dispozici s vlastním grafickým studiem a externí spolupracovníci pro případ nadstandardních úkonů.

Kapelám nabízíme tvorbu obalů na CD, vizitek a letáků na koncerty.


Reference

Nepřeberného množství firemních tiskovin, katalogů, letáků, obalů CD, loga firem a banerů, v neposlední řadě webové grafiky internetových prezentací, s tvorbou logotypů, webových stránek a propagačních CD.

 

Přidáme

Osobní přístup, nekonvenčnost, pružnost, kreativitu, nadšení, ochotu, spolehlivost, kvalitu, krátké dodací termíny, rozumné ceny.

 

Ceník grafických prací

Jednoduchý baner 200Kč

Logo firemní 500Kč

Letáky 100 - 300 Kč

Návrh viziky 200Kč

 

Ukázky z naší grafické dílny

Tvorba grafiky tiskové i webové

 

 

Registrace do bezplatných katalogů i placených katalogů

Provádíme osobně. Zhodnotíme zaměření firmy a tak vybereme katalogy, které firmě přinesou větší návštěvnost stránek a lepší dohledatelnost webové prezentace.

 

Tvorba vzájemných výměných odkazů dle vaší profese

Výměnný odkaz musí mít váhu, aby byl přínosem pro webovou prezentaci. Musí to být doména dobře hledatelná a váš odkaz na stránce navštěvované. Je také dobré, aby to byla byla firma z vaší profese, což dělá z výměnného odkazu silnější nástroj pro indexaci domény.

 

Zápis služeb firmy do inzertních serverů

Čím více inzertních serverů má zápis s odkazem na vaše stránky, tím lépe se indexuje doména a pak se také lépe zopbrazuje ve vyhledávačích.

 

Validita kódu webové prezentace a oprava

 

Vaše stránky prověříme nástrojem validator.w3.org a odstaníme špatné tagy a chyby ve zdrojovém kódu. Co tím získáte? Opět snadnější zainndexování domény od navštívených robotů a po té i vyšší pozice ve vyhledávačích.

 

Pěkné URL na vaše webové prezentace

Vašim stránkám a to každé zvlášť přidělím nazev takový, podle kterého chcete být hledaní na vebu. Například cestovní kancelář se specializací na Chorvatské destinace vypadá takto. amalkatour.cz Každá její stránky o jejím produktu mluví i v zadávacím řádku prohlížeče. Například amalkatour.cz/dovolená v Chorvatsku-dokumenty-nástupní místa. Každá stránka má tak svou pěknou URL a je opět lépe hledaná a také navštěvovaná.

 

Optimalizace na vyhledávací výraz dle přání

Toto není naše pozornost. Každý majitel firmy, při zadávání webové prezentace by si měl ujasnit a  uvědomit, jak chce být vidět na Internetu. Preferovat 3 až 5 výrazů a těmi vždy obohacovat svůj web. Do vyhledávacích slov, do textů, ale i popisky na fotografii pomohou robotům v indexaci a rozlišení stránek o ničem a o něčem. 

 

Seo optimalizace pro roboty

Nemohu opomenout magickou nabídku seo optimalizací. To co jste si zde četli v nabídce, je vlastně taková seo optimalizace webu. Nástrojem například seo-pruvodce projdu vaše jednotlivé stránky a zajistím častnost výrazů, na kterých jste se rozhodli být hledaní na Internetu. Součástí této analýzy je rovněž aktuální hodnota Pageranku a S-Ranku, včetně počtu zaindexovaných stránek. S každou provedenou analýzou zpětných odkazů získáte pro svůj web zpětný odkaz ZDARMA. Přidám do stránek, pokud chybí, povolení a informace pro roboty a také mapu webu, která je hodnotou pro každý web.